Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akryl a olej na plátně adjustovaném na desce, 40 x 30 cm, signováno zezadu Alžběta Josefy. Malířka se narodila 3. 5. 1984 v Liberci, v současné době žije a pracuje v Praze. V letech 1999 – 2003 studovala na Výtvarné škole Václava Hollara, dále v ateliéru Klasických malířských technik profesora Zdeňka Berana na VŠUP v roce 2007 – 2011. Stáž na École supérieure d`art d`Aix-en-Provence ve Francii absolvovala v roce 2010. V současné době tvoří v ateliéru malířství III profesora Michaela Rittsteina na Akademii výtvarných umění v Praze. Svou tvorbu vystavuje na skupinových výstavách: “Defenestrace“, galerie Novoměstská radnice, Praha, CZ (2008), „Definice krásy“, galerie Diamant, Praha, CZ (2009), „HangART–7 Edition 18: Czech Republic“, Hangar–7, Salzburg, AU (2011), „Štipendium R. Matuštíka - Duše v skrýši“, Pálffyho palác, Bratislava, SK (2012), „Ein Dutzend Jahre Malerie III“ / „12 let Malby III“, Die Botschaft der Tschechischen Republik in Österreich / Velvyslanectví České republiky, Wien, AU (2012)."